icon-star icon-bag icon-search icon-close icon-list icon-plus minus icon-loading arrow-left arrow-right chevron-left chevron-right mail linkedin facebook instagram pinterest tumblr youtube twitter stumbleupon google print rss heart share icon-visa icon-mastercard icon-american-express icon-discover icon-paypal icon-apple-pay icon-stripe

Hesabım

Tabii ki! Sadece tercih ettiğiniz gönderi tarihinden önce üyelik bilgilerinizi güncellemeniz yeterli.
Faturanız kutunuzla birlikte gönderilir.
Giriş yaptıktan sonra Profil bölümünden şifremi değiştir adımlarını izleyerek şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Giriş Yap bölümünde “Şifremi Unuttum” kısmına tıkladığınızda e-posta adresinize yeni şifre oluşturmanız için bir bağlantı gönderilir. Bu adımları izleyerek yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz. Problem yaşamanız durumunda lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçin.

SİPARİŞLER

Kutu seçeneklerinizi oluştururken seçmiş olduğunuz gönderim tarihinde kutunuz anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına size iletilmek üzere teslim edilir. Eğer abonelik paketlerinden birini satın aldıysanız abonelik süreniz sonlanana kadar takip eden aylarda da kutu gönderiminiz seçtiğiniz tarihlerde gerçekleştirilir. Daha sonra gönderim tarihinizi değiştirmek isterseniz bizimle iletişime geçip kolayca değiştirebilirsiniz.
Tabii ki. Wonly Kutuyu sepetinize ekleyip satın aldığınızda sadece bir aylık gönderim yapılır. Wonly Abonelik Paketlerinden birini satın almanız durumunda abonelik süreniz sonlanana kadar seçtiğiniz gönderim tarihlerinde Wonly kutunuz her ay değişen içeriklerle adresinize kargolanır.
Wonly kutularda içerik her ay değişir. Kutu içerisinde günlük-gece-normal pedler ve tampon seçenekleriyle birlikte; el yapımı butik çikolata, sağlıklı atıştırmalıklar; butik bitki çayları, kozmetik ürünleri ve aksesuarlar yer alıyor. Kutu içeriğinin detayları sürpriz olduğu için detaylı içerikler ancak gönderimlerden sonra paylaşılıyor.

Ödemeler

Maalesef, şu an için kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut değil.
Ödemeler ödeme yaptığınız karttan hemen tahsil edilir.
Taksit seçeneğimiz maalesef yok.
Arka yüzünde güvenlik kodu olan debit kartlarınızla ya da kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Teslimat

Size ulaşamayan kutularınız, kargo şubesinde en fazla 3 gün bekletildikten sonra, kargo şirketi tarafından otomatik olarak bize iade edilmektedir. Bu durumda bizimle iletişime geçiniz. İade edilen kutuların yeniden gönderim kargo ücretleri alıcıya ait olmaktadır.
Gönderim yapıldığı zaman size bilgi verilecektir. Kutunuz gönderim tarihini takip eden gün içerisinde size ulaşacaktır. Gönderim tarihini takip eden günün hafta sonu ya da resmi tatil olması durumunda kutunuz takip eden ilk çalışma gününde size ulaşacaktır.
Kutunuz henüz kargoya teslim edilmediyse hiç sorun yok. Bizimle iletişime geçmeniz ya da adresinizi güncellemeniz yeterli olacaktır. Eğer kargolanmış olan kutunuzun adresini yanlış girdiğinizi fark ettiyseniz, size gönderilen kargo takip numarasından kutunuzun hangi şubeye gönderilmekte olduğunu kontrol ederek, bu şubeyle iletişime geçebilirsiniz.
Malesef şu anda yurtdışı ve KKTC’ye kutu gönderimimiz bulunmamaktadır.

İş Birlikleri

Bizimle iletişime geçmeniz yeterli! Sizinle partnerlik hakkında görüşmekten mutluluk duyacağız.